KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003517
nr 1600 3517
Oidentifierad konstnär. "Circus", ej signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:13:00
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)